Vispārattīstošā vingrošana

Vispārattīstošā vingrošana – vispārēja sagatavošana vairākiem sporta veidiem.

Vispārattīstošā vingrošana ir nepieciešama ne tikai bērna veselībai un labam garastāvoklim, bet arī, lai harmoniski attīstītos visas muskuļu grupas, kustību koordinācija, spēks, lokanība, veiklība un stāja. Piedāvājam lēkšanu uz batuta, akrobātiku, kā arī iespēju iemācīties daudzveidīgus vingrinājumus.
International Gym piedāvā vispārattīstošo vingrošanu bērniem jau no 1.5 gada vecuma. 1.5 – 3g. grupās mazuļiem vingrot palīdz kāds no vecākiem, kas ir lietderīgi, jo arī vecāki iemāca bērnus vingrot pareizi, izvairoties no iespējamām traumām. Vecāku līdzdalība – būtisks un nepieciešams bērna pozitīvas un veselīgas attīstības faktors.
1.5 - 3 gadi
Mazuļi šajā vecumā mācās izpildīt vispārattīstošās vingrošanas bāzes elementus. Lai bērns iemīlētu sportu jau no bērnības, International Gym nodarbības vada rotaļu gaisotnē, izpildot smieklīgus vingrinājumus. Mums ir svarīgs bērna psiholoģiskais stāvoklis, šī iemesla dēļ vecāki atrodas līdzās mazajam un palīdz pildīt uzdotos vingrinājumus, motivējot un palīdzot.
3 - 4 gadi
Šajā vecumā treneri pievērš uzmanību bērna koordinācijai, lokanības, veiklības un stājas vingrinājumiem, stiprinot augumu. Mazie vingrotāji mācās pamata vingrinājumu elementus, akrobātiku un lēcienus uz batuta. Nepieciešamības gadījumā vecākiem ir atļauts piedalīties nodarbībā.
4 - 5 gadi
Bērniem šajā vecumā nodarbības attīsta bērna emocionālo, psihisko un garīgo attīstību. Nodarbības notiek grupās trenera pavadībā, izpilda dažādus vingrinājumu elementus, saņemot pozitīvas emocijas. Nodarbības manāmi uzlabo fiziskos un funkcionālos bērna rādītājus.
6 - 8 gadi
Šajā pirmskolas vecumā nodarboties ar sportu ir svarīgi, lai nostiprinātu imūnsistēmu, veicinātu harmonisku attīstību un veidotu pareizu stāju. Šajā vecuma grupā akcents tiek likts uz lēcieniem uz batutiem, vingrinājumiem uz akrobātikas celiņa. Daudzi vingrinājumi tiek pildīti uz apļiem, baļķa, līdztekām un akrobātikas celiņa.
Nodarbību grafiks
Bērniem 1.5 - 3 gadi
kopā ar pieaugušo
Bērniem 3 - 4 gadi
Vecāki sagaida bērnus ārpus vingrošanas zāles
Bērniem 4 - 5 gadi
Vecāki sagaida bērnus ārpus vingrošanas zāles
Bērniem 5 - 6 gadi
Vecāki sagaida bērnus ārpus vingrošanas zāles
Bērniem 6 - 8 gadi
Vecāki sagaida bērnus ārpus vingrošanas zāles
Cenas
50 € (4 nodarbības)
1 x nedēļā (sestdienās)
70 € (8 nodarbības)
2 x nedēļā
50 € (4 nodarbības)
1 x nedēļā (darba dienas)
1 mēneša
abonements
Slimības gadījumā abonements netiek pagarināts
Izmēģinājuma nodarbības cena - 15 eiro
Pieraksties nodarbībām jau tagad!
International Gym Imanta